Felkészülési mérkőzés

 

Kedd este az UNI Győr Kosárlabda Központban felkészülési mérkőzést játszott kadet csapatunk a Tatabányai KC NBI/B-s csapatával.

Mindkét együttes a hétvégén fogja lejátszani első bajnoki mérkőzését. Ennek megfelelően nagy elánnal készült mindkét gárda a mérkőzésre. 

Nagy iramú mérkőzést láthatott a szép számú nézőközönség. 

Az elejétől fogva nagy iramot diktáltunk, aminek köszönhetően meglógtunk ellenfelünktől. Folyamatos hullámvasút mutatkozott az eredményben. Ellenfelünk is többféle védekezéssel próbált meglepni minket, ami több ízben sikerült is. Mi is többféle taktikai elemet gyakoroltunk, mégis a legfontosabb a kreativitás volt, amit támadásban többször is megmutattunk. 

Védekezésünk agresszivitása jó volt, a besegítésekkel volt csak néha gondunk.

Összességében egy jó hangulatú, de kemény mérkőzéssel készültün a vasárnapi rajtra .

 

Szép volt Lányok!  Hajrá Győr!

 

 

eredmény:

 

UNI Győr NKA  -  Tatabányai KC  88:65  (17:9, 8:6,20:2,16:22,18:12,10:14)

Gálos László: fontos derbit játszottunk a hétvégi rajt előtt. A lányoknak nem volt egyszerű dolguk, mivel hétfőn egy "gyilkos" edzésen vettek részt. Ennek ellenére jól koncentráltak, sok mindent ki tudtunk próbálni. 

Remélem vasárnap hasonló küzdő szellemmel vágunk neki a bajnoki idénynek!

Ezúton is jobbulást kívánok, volt akadémistánknak, Mihály Pannának, aki arcsérülést szenvedett a mérkőzésen!

 

MÉRKŐZÉS.jpg