Nemzeti Leány Junior Bajnokság

 

Szombaton, a felnőtt mérkőzés előmérkőzéseként junior csapatunk a Szeged KE csapatát fogadta. A mérkőzés végkimenetele nem volt kérdéses, az már igen, hogy ezt milyen játékkal érjük el. 

Csapatunk helyenként jutott el arra az üzemi hőmérsékletre, amit elvárunk tőlük. Sok pontatlanság került bele a játékunkba. 

Négy játékos teljesítménye érte el azt a szintet, amit méltán várunk el tőlük. Gaál Nóri mezőnyben jó munkát végzett, a Lép - Bélafalvi páros dupla-duplát jegyzett, és Fodróczi Fanni mind pontszerzésben, mind védekezésben az átlag fölé emelkedett.

Ezzel a sikerrel már három győzelemnél tartunk és nem találtunk legyőzőre!

Szép volt Lányok!  Hajrá Győr!

 

eredmény:

 

UNI Győr NKA  - Szeged KE   80:49  (28:12,15:16,19:14,18:7)

Pálosi 9/9, Takács 2, Németh 8 (5 lepattanó), Csanki-Puss 7, Gaál N. 7 (4 kiharcolt fault), Fodróczi 8 (9 lepattanó, 6 szerzett labda), Schaub 2 (5 szerzett labda), Bélafalvi 14 (10 lepattanó, 4 szerzett labda), Lép 19 (18 lepattanó, 6 kiharcolt fault), Markovits 6.

Gálos László: a mérkőzés tétje az volt, hogy végre elkezdjük-e a bajnokságot, vagy folytatjuk a vegetációt. Jól kezdtünk, de aztán beleszürkültünk a mérkőzésbe. Olyan dolgokkal szembesülhettem, amivel nem szeretnék a jövőben. 32 labdát adtunk el a mérkőzésen!! A Gaál-Fodróczi-Lép-Bélafalvi négyestől katam vissza olyan dolgokat, amiért érdemes volt átöltözni. A csapatunk 100 IBM-t szerzett, de voltak olyanok, akik mínuszban maradtak! Egy kis szünet következik a bajnokságban, ez egy kiváló lehetőség arra, hogy a fejekben rend legyen végre!

A győzelemnek, és a néhány szép jelenetnek örülök, a többit igyekszem kitörölni az emlékezetemből!