Mikulás Kupa

Minden évben megrendezésre kerülő Mikulás kupa rendezvényünk az idei évben december 13.-án  az egyetemi csarnokban került sor. A győri Partner iskoláink közül a Nádorvárosi Ének-zenei Általános iskola, a Fekete István Általános Iskola, a Tulipános Általános Iskola indított csapatokat, emelett Gönyűről, Tatáról, Dadról, Környéről  és Vértesszőlősről érkeztek a csapatok. A 8 alakulatnak a fele egy 7 állomásos sorversenyen vett részt míg a másik fele ügyességi feladatokat csinált időre. Amikor végeztek a 2x4 alakulat helyet cserélt azért, hogy mindenki minél több játékkal találkozzon. A végén ajándékkal is kedveskedtünk a gyerekeknek, kis üdítő és csokoládé volt a jól megérdemelt jutalom.

A jó hangulatú eseményen 90 percen át mind a 90 gyerek végig mosolygott,és jól érezte magát, így remélhetőleg jövőre ismét együtt zárja az évet a fiatalság az Uni Győr stábjával, edzőivel.

Köszönjük mindenkinek a részvételt.