2024.04.21-én vasárnap nemzetközi serdülő tornát rendeztünk a ZTE NKk, a BK ASK Slavia Trnava U13, és az UNI Győr NKA U13 részvételével.

Csapatunk a tornát a ZTE NKK csapatával kezdte.Jól védekeztünk ügyesen támadtunk a többnyire nagyobb és erősebb zalaegerszegi lányok ellen, de elvesztettük az első negyedet 21 - 15-re. Sajnos, a második negyedben elbizonytalanodtunk, nagyon gyámoltalanul játszottak lányaink. A félidőben így 20 pontra nőtt a hátrányunk.

A félidőben sikerült összeszedni magunkat a harmadik negyedben 7 pontra közelítettük meg az ellenfelet, de ezzel sajnos ellőttük az összes puskaporunkat és a végén 86 - 70 arányban vereséget szenvedtünk.

UNI Győr NKA U13 - ZTE NKK

70 - 86 (15 - 21, 16 - 30, 26 - 13, 13, - 22)

Arany -Kovács L. 15, Tapodi T. 13, Büki L. és Baán J. 12-12, Kalinics L. 9, Márkus G. 3, Janszki I. és Zsélyi Zs. 2 - 2, Kohuth L. és Orbán Zs. 1-1, Varga V. Rádai B.

A második mérkőzésünket a  BK ASK Slavia Trnava ellen játszottuk. A tavaszi szünetben már játszottunk velük egy igazán küzdelmes mérkőzést, így most is hasonlóra számíthattunk.

A játékban a jellemzően a védekezés dominált az első negyed 10 - 7 ide, a második döntetlen 10-10, így a félidő 20 - 17 ide.

A második félidőt ismét úgy kezdtük, mint a ZTE ellen. Nagyszerű védekezés, labdaszerzések, gyors indítások 21 -  13 ide. A negyedik negyedben a Slavia ismét bekeményített védekezésben 12 - 9 oda, ami elégnek bizonyult a győzelemhez.

BK ASK Slavia Trnava U13 - UNI Győr NKA U13

44 - 50 (7 -10, 12 - 12, 13 -21, 12 - 9)

Tapodi T. 20, Arany-Kovács L. 12, Kalinics L. 5, Zsélyi Zs. 4, Pálinger D. 3, Patyi R., Büki L. és Baán J. 2-2, Varga V.,Janszki I.,Rádai B., Sebestyén L.