Az U14B csapatunk a felkészülés tekintetében eredményes és egyben sikeres hetet zárt a tavaszi szünetben. Edzésnapokon 2 órás edzések, továbbá két kemény szlovák edzőmeccs (mindkettő megtoldva 2-2 extra negyeddel). A hetet a régiós serdülő bajnokság utolsó fordulójával zártuk, ami „hétköznapokhoz” képest az örömjáték kategóriába tartozott.

A célok tekintetében a védekezés szintjét sikerült a felkészülési mérkőzések színvonalán tartani, míg a támadásban a bátor és határozott vállalások volt a feladat. Ez utóbbi néha átcsúszott a felelőtlen és meggondolatlan vállalások oldalára, de az így adódó labdavesztéseket, többségében sikerült a védekezéssel javítani.

SZÁGULDÓ GEPÁRDOK - UNI GYŐR NKA/B 12 – 115 (0 – 34,1 – 33,8 – 28,3 – 20)

Arany-Kovács Léna 22 (7 szerzett labda), Büki Lili Panna 16 (9 szerzett labda), Tapodi Tamara 14 (4 szerzett labda), Kohuth Luca 12 (4 szerzett labda), Janszki Inez 12, Baán Johanna, Kalinics Léna (4 szerzett labda), Patyi Rebeka 10 – 10, Sebestyén Lia 6 (5 szerzett labda), Pálinger Dorka 2, Orbán Zsófia 1, Varga Vivien,

A csapatot a heti munkáért egyértelmű dicséret illeti.