A 4. régió B csoportjában az UNI Győr NKA A csapata igazi hullám vasútazást produkált.

Elsőként az MVM-OSE Oroszlánok csapata ellen okos, lendületes és bátor játékkal rukkoltak ki a lányok, annak ellenére, hogy a fiúk többségében nagyobbak, és nem mellékesen gyorsak és erősek is voltak.

Az első negyed egy kissé gyengébben kezdődött, de utána a másik három negyedet kis különbségekkel (2-7 pont) veszítettük el. A vereség ellenére is büszkék lehettünk a teljesítényünkre.

UNI Győr NKA - MVM-OSE Oroszlánok 52 -79 (13-24,15-22,13-15,11-18 (Márkus Gerda 13, 5/7; Arany-Kovács Léna 10, 4/6; Baán Johanna 7, 1/1; Tapodi Tamara 6, 4/7; Büki Lili Panna

5, 3/6; Fűzy Léda Judit 4, 2/3; Janszki Inez 3, 1/1; Zsélyi Zsófia
2, 0/1; Kalinics Léna 2, 0/1; Skaliczky Júlia 0/1; Jankovich Liza
0/1.

A második mérkőzés igazi hidegzuhany volt. Figyelmetlenségek, fegyelmezetlenségek, kínlódás jellemezte különösen az első és a harmadik negyedet. Elkapkodott dobások, és elképesztő, érthetetlen átadások követték egymást, védekezésben elalvásokkal tarkítva. A hosszan szoros eredmény fellelkesítette az ellenfelet és kapkodóvá, idegessé tette a mieinket. Szerencsére a negyedik negyed játékosai egy kicsit lehiggadtak és annyival jobban játszottak, hogy az a mi javunkra fordította a mérkőzést.

ESZTERGOMI KE - UNI Győr NKA A51 - 57 (14-11,13-23,14-8,10-15)

Márkus Gerda 19, 3/8; Arany-Kovács Léna 12, 2/3; Büki Lili Panna 11, 1/3; Tapodi Tamara 5, 3/7; Fűzy Léda Judit 3, 3/7; Janszki Inez 2, 2/7; Jankovich Liza 2, 0/1; Zsélyi Zsófia 1/11; Kalinics Léna 1/3; Skaliczky Júlia 1/1; Baán Johanna