U13 felkészülési mérkőzés

U13-as csapatunk, amely a régiós serdülő bajnokságra készül a RADOBASKET serdülőkkel játszott felkészülési mérkőzést a törökbálinti sportcsarnokban.

A bemelegítéskor már látszott, hogy nemcsak fiatalabbak vagyunk, hanem jóval alacsonyabbak is. Az első félidőben felvettük a kesztyűt és nagyszerűen helyt álltunk keményen védekeztünk, de támadásban és a büntetődobásokban sokat hibáztunk. Meg kell szokni, hogy ezen a szinten mindig akadnak besegítő magas játékosok, akik a saját védőnk megverése után érkeznek.

A harmadik negyedben azonban nagyon sok volt a figyelmetlenség, és a szétesés védekezésben és támadásban is megbosszulta magát. A negyedik negyedre ismét sikerült összerakni magunkat, igy ebben a részben ismét ügyesebb arcát mutatta csapatunk. Az ellenfélnek volt két magas és ügyes játékosa, akik az őket őrző védők igyekezete ellenére ketten 40 pontot dobtak.

Összességében véve, jó gyakorlás volt és fontos tapasztalatokat szereztünk, közben mindenki kapott játéklehetőséget.

RADOBASKET U14 – UNI Győr U13          73 – 31 (21 – 10, 14 – 6, 26 – 5, 12 – 10)

Patyi 4, Márkus 8, Arany-Kovács 4, Boros -, Varga -, Kalinics 4, Kohut 2, Janszki 4, Zsélyi 1, Pálinger 4, Baán -,

Edzők: Salamon Endre és Jakubovics Dóra