X. Varga Ferenc Emléktorna, 2. nap

A csütörtöki szép teljesítmény után bíztunk a sikeres folytatásban.

Délelőtt juniorjaink vizes programon vettek részt a "Hullámfürdőben"  míg a fiatalabbak mérkőzést játszottak. Délután fordított program volt.

Kadet csapatunknak egy lelkes de jóval képzetlenebb ellenfele volt. Itt igyekeztünk minél több olyan feladatot gyakorolni, ami a későbbiekben jól jöhet majd.

Nehéz volt visszafogni és gyakoroltatni lányainkat, de így is hasznosnak bizonyult a mérkőzés.

Délután junior csapatunk a házigazdák ellen lépett pályára. Lányainknak nem ízlett ellenfelünk ketrecharchoz hasonlító védekezése. Nem tudtuk felvenni a kesztyűt, ami megpecsételte sorsunkat. Támadásban visszaestünk az előző esztendő mozgásszegény játékához. Védekezésben pedig, a kellő agresszivitás hiányában kevés lepattanó labdával találkoztunk. Labda hiányában pedig nem tudtunk indulni és könnyű kosarakat szerezni. Mindenképpen tanulságos összecsapás volt, tanulni kell belőle! A kitűzött célszámok közelébe sem tudtunk kerülni?!

eredmények:

U16

UNI Győr NKA  -  HOYA KSE Kézdivásárhely   122:36  (38:8,27:11,25:13,32:4)

Pálosi 17/3, Takács 13/3, Rigó 20, Schmidl 10/3, Csanki-Puss 6, Gálos 17/3, Smuk 19, Lép 16, Nezvald 4.

U18

UNI Győr NKA  -  PVSK NKA  57:80  (14:16, 16:19,14:19,13:26)

Kozári, Kozma 6, Szabó 6, Tóth, Oláh 3/3, Mihály 10, Szamos 6, Küllős 20/6, Molnár-Bodó 6, Chroméj

edzők: Gálos László, Balla Dóra

Holnap 11.30-kor és 14.00-kor lépnek pályára csapataink. Kadet lányok a PVSK NKA, míg a juniorok a Soproni Darazsak ellen játszanak. Továbbra is élőben lehet követni a rendezvény mérkőzéseit  a  PVSK Youtube csatornáján.