Sopronban a régió A csoportjában folytattuk a küzdelmeket a Kenguru bajnokságban. Két jól felkészült ellenféllel szemben kellett helytállnunk. A sportiskolás fiúk ezúttal is fizikai és sebességbeli fölényben voltak, ám ezúttal komoly ellenállást tanusítottunk főként az első félidőben. Sajnos a második játékrészre felpuhult a védekezésünk, nem tudtuk tartani a tempót és fejben is elengedtük az ellenfelet. 20 ponttal így is közelebb kerültünk a korábbi találkozásunkhoz képest. A második mérkőzésünkön a Szorgos Darazsakkal szemben kiélezett, küzdelmes és utolsó percig izgalmas találkozót játszottunk. Ezúttal sikerült a második félidőre elhinni, hogy maximális erőbedobással, kemény védekezéssel a magunk javára fordíthatjuk az eredményt. Mindkét csapat számára tanulságos, fejlődést garantáló találkozó volt aminek végén mi örülhettünk a győzelemnek. Szép volt lányok!

Villámló Tigrisek A - Sportiskolás Bivalyok 34-82

Kámán 6, Jankovich 6, Márkus 5, Pongrácz 4, Kovács-Vados 3,