Magabiztos kettős győzelem a veszprémi fordulóban

A serdülő B bajnokság hétvégi fordulóját Veszprémi SC rendezte.

Az első mérkőzést a DKKA Bulls csapata ellen játszottuk. A mérkőzés tempóját mi diktáltuk szoros védekezés, gyors indítások jellemezték a játékunkat. Erről tanúskodik az eredmény a 100 feletti dobott és a 24 kapott pont.

UNI GYŐR NKA/B DÁVID KORNÉL KA BULLS

106 – 24 (27-9,26-5,29-8,24-2)

Arany-Kovács Léna 20, Márkus Gerda 18, Kalinics Léna 17, Patyi Rebeka 12, Pálinger Dorka 11, Kohuth Luca 10, Janszki Inez 8, Sebestyén Lia 6, Baán Johanna 4, Rádai Borbála, Zsélyi Zsófia, Varga Vivien,

Edzők: Salamon Endre, Jakubovics Dóra

Második mérkőzésen ugyanott szerettük volna folytatni, ahol az első meccsen abbahagytuk, ami az első félidőben sikerült is, de a második félidőben kissé elfáradtunk és egyre több hibát követtünk el főleg a támadások befejezésénél. Az különbség némileg csökkent, támadásunk kapkodóvá, védekezésünk csapkodóvá vált. Időkérés után kissé visszavettünk a rohanásból, felálltunk és 5-5 helyzetben felállt védelem ellen lejátszottuk azokat a befutásokat, csel-mögélépéseket amiket hetek óta gyakoroltunk. A védekezésünk és visszatért a normál kerékvágásba.

VESC UNI GYŐR NKA/B

61 – 95 (12-22,15-28,16-20,18-25)

Arany-Kovács Léna 28, Márkus Gerda 23, Patyi Rebeka 10, Janszki Inez, Kohuth Luca 8-8, Kalinics Léna 6, Sántha Maja 4, Sebestyén Lia , Zsélyi Zsófia, Varga Vivien, Baán Johanna 2-2, Rádai Borbála,