Nemzeti Junior Bajnokság, Miskolc

Vasárnap a felnőtt csapatok mérkőzése előtt léphettünk pályára a miskolci arénában. A hiányzók mellett a hektikus edzéslátogatás, valamint az edzéseken nyújtott teljesítmény is komoly problémát okozott a szakvezetésnek. A taktika felépítése ennek ismeretében készült el. Ezt az első negyedben 5 (10:10) , míg az utolsó negyedben 6 percig (1:8) tudta megoldani csapatunk a támadó feladatokat.. A fennmaradó időben 57:9-t produkáltunk!!??? Látható volt, hogy a megálmodott elképzelések életképesek voltak.

A pontatlanságot, a tompaságot ezen a szinten megbüntetik.

Tanulságos mérkőzésen vagyunk túl. Most két olyan derbi következik, amit meg kell nyernünk!

DVTK  -  UNI Győr NKA  68:26  (25:11, 15: 5,21:2, 7:8)

Kozma 2, Schaub, Rigó 2, Csapó, Chroméj, Mihály 10/6, Gálos, Szamos 2, Küllős 6, Molnár-Bodó 4.

Balla Dóra, Gálos László: A mérkőzés elejét jól kezdték a lányok, de a koncentráció elveszett és onnantól kezdve megszűnt a támadó játékunk. A védekezésbe láttunk részsikereket, amit gyakoroltunk, néha sikerült elvégezniük a hölgyeknek. Pozitívum, hogy az utolsó negyedet megnyertünk. Rávilágítottunk a hiányosságokra, a lányokon múlik, hogy befogadják e ezeket az információkat vagy sem. A következő két mérkőzésre kőkeményen felkészülünk, mert nyernünk kell!