2023 október 4-én a Somorja csapatának a vendégei voltunk.

Nem kezdtük rosszul a mérkőzést, de saját sorozatos hibáink, a kihagyott helyzetek  hatására az első negyed közepére teljesen elbizonytalanodtunk.

A második negyedben sem dobtunk jobban, de legalább szívósan, keményen védekeztünk 6-7 percen keresztül így akkor nem nőtt a különbség Azután a  negyed   végén néhány elalvás a védekezésben lerombolta az addig felépített pozitív képet.

A második félidő eleje sem mutatott jobb képet, kihagyott  helyzetek és elalvás a védekezésben jellemezte ezt a negyedet is.

A negyedik negyedre sikerült igazán úgy támadni és védekezni, ahogy végig kellett volna.

Bár a Somorja jó csapat, ennek ellenére se lett volna szabad ennyi pontot kapni tőlük. Nincs ellenfél, aki ellen  ennyi védekezési hiba beleférne!

Somorja - UNI Győr 92 - 49 (26 -14, 21 - 7, 26 - 11, 19 - 17)

Büki 12, Arany-Kovács 12, Márkus 9, Tapodi 6, Janszki 5, Kohut 2, Patyi 2, Sebestyén 1, Varga, Pálinger, Kalinics, Baán, Zsélyi

Edző: Salamon Endre